Огляд новин:

 
 

22.05.2017

Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» успішно захистила інтереси Підприємства Федерації професійних спілок України «Проектно-вишукувальний інститут «Укркурортпроект» у Верховному Суді України

Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» успішно захистила інтереси Підприємства Федерації професійних спілок України «Проектно-вишукувальний інститут «Укркурортпроект» у Верховному Суді України при розгляді заяви Підприємства про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 22 вересня 2016 року у справі за позовом заступника прокурора Одеської області в інтересах держави в особі Фонду державного майна України до Підприємства та фізичної особи про витребування майна із чужого незаконного володіння.

Верховний Суд України погодився з доводами заявника про неправильне застосування судами, що розглядали справу положень ст. 16 ЦПК України, та неможливість об’єднання в одне провадження вимог, які підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства.

Ухвалою Верховного Суду України  від 12.04.2017 р. всі ухвалені судові рішення щодо Підприємства скасовані, а провадження в цій частині у справі закрито.

Надання правової допомоги у цій справі здійснювалося керуючим партнером Дмитром Грищенком та радником Тарасом Зозулею.