Огляд новин:

 
 

08.06.2017

С.А. Войтович, партнер ЮПФ «Грищенко та Партнери», включений до Списку арбітрів CIETAC (China International Economic and Trade Arbitration Commission)

Сергій Войтович, партнер і керівник арбітражної практики ЮПФ «Грищенко та Партнери», включений до Списку арбітрів CIETAC (China International Economic and Trade Arbitration Commission)

С.А. Войтович є представником України в Списку арбітрів Міжнародного центру по врегулюванню інвестиційних спорів (ICSID), а також арбітром Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, Ризького міжнародного комерційного арбітражного суду, Куала Лумпурського регіонального арбітражного центру, Казахстанського міжнародного арбітражу.

Довідково:

Китайська комісія з міжнародного економічного та торговельного арбітражу (CIETAC) є одним з основних постійно діючих арбітражних інститутів у світі. CIETAC вирішує економічні та торговельні спори за допомогою арбітражу. CIETAC приймає на розгляд зарубіжні та міжнародні справи, а також внутрішні. Сфера прийнятих справ CIETAC не обмежується характером діяльності сторін або їх національності.

 Опубліковано в виданнi: CIETAC